אקסטרים שפלת יהודה

יום גיבוש

ימי גיבוש לצוות עובדים

חברת אקסטרים שפלת יהודה מציעה מגוון אפשרויות לימי גיבוש לצוותי עובדים וחברות.

אנו מציעים מגוון אטרקציות לפעילות מהנה ומגבשת שיכולה להתבצע אצלנו במתחם או במקום לבחירתכם. באפשרותנו לספק מגוון אטרקציות ופעילויות שיבטיחו יום גיבוש מושלם לכם ולצוות שלכם.

אז אפשר להירגע ולתת לנו להפיק לכם חוויה איכותית ומהנה .

גיבוש עובדים

אקסטרים שפלת יהודה מציע מגוון אפשרויות לימי גיבוש באזור יער צרעה, יער הקדושים או כל מקום אחר שתרצו שנגיע אליו. האטרקציות שלנו מותאמות לחוויה מגבשת בטבע עם טעימה של חווית אקסטרים, וניתן לשלב בהם מגוון פעילויות: פודטראק, פינות ישיבה ואכילה, חץ וקשת ומשחק פיינטבול או לייזר טאג.

האטרקציה המרכזית שלנו היא האיזיריידר, אך אפשר גם לבחור בפעילויות של רכיבת אופניים או אופני שטח חשמליות. במהלך היום ילווה אתכם מדריך צמוד שלנו שידאג להפעלה של הקבוצה, שידאג שהכול יתקתק ושאתם שתמצו את מקסימום ההיום להנאה וגיבוש.

למה בכלל צריך יום גיבוש לעובדים?

שיפור עבודת צוות

שיפור תהליכי עבודה

שיפור יכולות ניהול ומנהיגות

בניית צוות מנצח

אז איך תרצו להתגבש?

יום גיבוש איזיריידר

האיזיריידר, כלי השטח החשמלי המתקדם בעולם. הכלי מאפשר חוויה מרגשת ובטוחה תוך האפשרות לחוות את הטבע במלואו.
איזיריידר

יום גיבוש על אופניים חשמליות

האפשרות החדשה בסל האטרקציות שאנחנו מציעים. מדובר באופני הרים חשמליות - שמתאימות לכל רמות הרכיבה.
אופניים חשמליות

הפקת ימי גיבוש

הפקת ימי גיבוש באווירה נינוחה. בניית מתחמי זולה ופינות ישיבה, פודטראק, מגוון פעילויות ואטרקציות מהנות לצוות העובדים.
הפקת ימי גיבוש

מקומות מומלצים לימי גיבוש

מתחם נחם

במתחם שלנו תוכלו לקבל את מלא תשומת הלב שלנו. במתחם ניתן להפעיל מגוון אטרקציות וכמו כן ניתן לצאת ממנו לטיולי רכיבה בשפלת יהודה.
מתחם מושב נחם

יום גיבוש בטבע

המוקומות המומלצים שלנו נמצאים בשפלת יהודה: יער הקדושים ויער צרעה. ביערות יש מגוון פינות ישיבה ומקומות להקים בהם מתחמים פרטיים.
מתחמים ביער

יום גיבוש באתר לבחירתכם

אם תרצו שנגיע עד אליכם כדי להפיק את יום הגיבוש- זה אפשרי! יש לנו את היכולת הלוגיסטית להפיק ימי גיבוש כמעט בכל מקום בארץ!
אתר לבחירתכם

איזה עוד אטרקציות אפשר להוסיף?

מתחם פיינטבול

טיולי איזי-ריידר

הפעלות O.D.T

לייזר טאג

חץ וקשת

מתחמי אוכל בטבע

יום גיבוש לעובדים: למצות את הפוטנציאל של הצוות שלך

ימי גיבוש לעובדים חיוניים לצמיחה וההתפתחות של כל ארגון. מטרתם היא לא רק לשפר את הכישורים המקצועיים של הצוות, אלא גם לטפח תחושה חזקה של אחדות ושיתוף פעולה ביניהם. על ידי שילוב פעילויות מרתקות כגון לייזר טאג, פיינטבול, אימון פיתוח חוץ (ODT), רכיבות איזיריידר וטיולי אופני שטח חשמליים, תוכלו ליצור חוויה בלתי נשכחת ומהנה שתניב יתרונות רבים לצוות שלכם. במאמר זה נחקור כל סוג של פעילות שאנחנו מציעים באקסטרים שפלת יהודה, ונדון ביתרונות שלהם לטובת קידום עבודת צוות, גיבוש, שיפור כישורי מנהיגות, הפחתת לחצים וכל זאת תוך בילוי חווייתי.

תכנון יום גיבוש מצריך מחשבה מקדימה: מהי המטרה שאותה נרצה למלא? האם מדובר רק על שחרור לחצים המצטברים במהלך העבודה או שנרצה לכוון למטרות ארוכות טווח יותר כגון שיפור עבודת הצוות או פיתוח כישורי מנהיגות. הפעילויות שלנו מאפשרות ללכת בשני הכיוונים: מצד אחד נוכל להפיק לכם יום מהנה ורגוע שיתמקד במנוחה ופעילות כיף, ומצד שני נוכל לארגן יום גיבוש מלא פעילות בונה ומאתגרת.

יום גיבוש איזיריידר- חוויית שטח אולטימטיבית

האיזיריידר הוא רכב שטח חשמלי המציע חווית גיבוש צוות מרגשת וייחודית. הפעילות מתבצעת ברכיבה על גבי האיזיריידר,  תמרון כלי רכב אלה דורש תיאום, אמון ועבודת צוות, שהם מיומנויות חיוניות לכל צוות מצליח. את יום הגיבוש ננהל במתכונת טיול רכוב באזור שפלת יהודה או אזור אחר לבחירתכם. במהלך הטיול נוכל לשלב מגוון פעילויות נוספות. את הטיול ילווה מדריך מהצוות שלנו שייתן מענה לתפעול הכלים ולרכיבה.

יתרונות לגיבוש עובדים עם איזיריידר

טיול איזיריידר כחוויית גיבוש לעובדים מספק כמה יתרונות:

עבודת צוות

הרכיבה מעודדת את העובדים לשתף פעולה ולתמוך זה בזה בזמן שהם מנווטים בשטחים מאתגרים. ובכך הפעילות תורמת לטיפוח תחושה של אחווה ואחדות בין חברי הצוות.

פיתוח ארגוני

רכיבה על האיזיריידר מלמדת את העובדים את החשיבות של תכנון, ארגון ופתרון בעיות. המסלולים שלנו מאפשרים מצד אחד נסיעה חווייתית ורגועה, ומצד שני התמודדות עם אתגרי שטח, המצריכים מידה של תכנון מקדים ופתרון בעיות. מיומנויות אלה ניתנות להעברה למקום העבודה ויכולות להוביל לשיפור הביצועים.

בילוי חווייתי

האופי מלא האדרנלין של רכיבות איזיריידר מציע חווית פנאי מרגשת ומהנה לעובדים. חוויה זו עוזרת להעלות את המורל וליצור סביבת עבודה חיובית.

 

גיבוש לעובדים בפעילות לייזר טאג

לייזר טאג היא פעילות מהנה ותחרותית שמוציאה את המיטב מעבודת צוות וחשיבה אסטרטגית. הפעילות מתבצעת באמצעות משחק יריות לייזר (אינפרה אדום), והוא מעודד את העובדים לתקשר ולשתף פעולה תוך ניווט בסביבה דינמית ומהירה. לייזר טאג גם עוזר לבנות רוח צוות, כאשר העובדים מעודדים זה את זה וחוגגים ניצחונות יחד.

המשחק מתנהל במגוון תרחישים: אל הדגל, כיבוש שטחים או דו קרב, ומחייב את העובדים לייצר שיח ותכנון מקדים לאסטרטגיה בה הם הולכים לפעול. הפעילות יכולה להתקיים במתחם שלנו במושם נחם או מחוץ למתחם. הפעילות יכולה להיות משולבת יחד עם פעילויות אחרות כגון רכיבת אופניים.

 

יתרונות לייזר טאג לגיבוש עובדים

לחוויית הלייזר טאג כפעילות גיבוש צוות יש כמה יתרונות:

עבודת צוות

לייזר טאג דורש מהשחקנים לעבוד יחד כצוות כדי להשיג מטרה משותפת. דרישה זו עוזרת למקדם שיתוף פעולה, תקשורת ואמון בין חברי הצוות, שהם מיומנויות חיוניות לכל צוות מצליח.

חיזוק תהליכי עבודה

בלייזר טאג, שחקנים צריכים לפתח אסטרטגיות וטקטיקות כדי להערים על יריביהם. תהליך זה של אסטרטגיה מסייע לעובדים להבין את חשיבות התכנון והארגון, המוביל לשיפור הביצועים במקום העבודה.

הפחתת לחצים

השתתפות במשחק הלייזר טאג מאפשרת לעובדים לקחת פסק זמן מהלחצים היומיומיים של העבודה ולעסוק בפעילות מהנה. זה עוזר להפחית את רמות הלחץ ומשפר את הרווחה הכללית.

גיבוש צוות עובדים על ידי פעילות פיינטבול

פיינטבול הוא ספורט מרגש ומלא אקשן המציע הזדמנות מצוינת לבניית צוות ופיתוח מנהיגות. המשחק מתבצע על ידי רובי צבע ויכול להתקיים במגוון תרחישים. הפעילות מאתגרת את העובדים לעבוד יחד, לתכנן אסטרטגיה ולתקשר ביעילות כדי להשיג מטרה משותפת. הפעילות מתקיימת אצלנו במתחם או באזורים שמיועדים ומאפשרים את המשחק. ניתן לקיים את המשחק בכמה תרחישים תוך מיקוד המטרה לעבודת צוות או פיתוח מנהיגות.

 

יתרונות לפעילות פיינטבול לעובדים

היתרון הגדול של הפיינטבול בהקשר לפיתוח צוות הוא עבודת הצוות והצורך לעבוד יחד כקבוצה. עבודה מסוג זה חושפת את הקשרים החברתיים שבין המשתתפים ומאפשר להם לגלות את כישורי המנהיגות שלהם.

עבודת צוות

פעילות פיינטבול מקדמת עבודת צוות בכך שהיא דורשת מהשחקנים לשתף פעולה ולתמוך זה בזה בהשגת מטרותיהם. דרישה זו מעודדת את העובדים לשים בצד את חילוקי הדעות האישיים שלהם ולעבוד יחד לטובת הכלל.

שיפור כישורי מנהיגות

משחק פיינטבול מציע פלטפורמה מצוינת לעובדים לפתח ולחדד את כישורי המנהיגות שלהם. כספורט קבוצתי, הוא דורש מהשחקנים לקחת פיקוד, לקבל החלטות ולהדריך את חבריהם לקבוצה לקראת הצלחה.

בילוי חווייתי

פיינטבול מספק חווית פנאי ייחודית ומלהיבה המאפשרת לעובדים להירגע וליהנות, אשר עוזרת לשפר את המורל וליצור סביבת עבודה חיובית.

ODT ליום גיבוש

הדרכת פיתוח חוץ (ODT) היא סדרה של פעילויות למידה חווייתיות המאתגרות צוותים לעבוד יחד בתרחישים בחיים האמיתיים. פעילויות אלה מסייעות לעובדים לפתח חשיבה ביקורתית, יכולת הסתגלות וכישורי מנהיגות. הפעילות מחייבת את העובדים לעבוד כצוות אך להתבסס על המיומנויות האישיות שכל אחד מהם מביא מעצמו. זוהי הסיבה שכלי זה כל כך אפקטיבי בבניית צוות מגובש.

הפעילות יכולה להתקיים אצלנו במתחם או כחלק ממתחם שנקים עבורכם לצורך יום הגיבוש. בנוסף ניתן לשלב את הפעילות יחד עם פעילויות אחרות או כחלק מטיול קבוצתי לעובדים. אנו יכולים להגיע כמעט לכל מקום בארץ עם הפעילות ולהעביר אותה במקום שתבחרו.

 

יתרונות ל ODT בגיבוש יומי לעובדים

כפי שהסברנו, פעילות זו מכוונת להביא כל אחד מהעובדים שלכם לקחת חלק במשימה קבוצתית. מלבד ההנאה שבחוויה, ישנם יתרונות נוספים לפעילות זו:

פיתוח ושיפור עבודת צוות של העובדים

פעילויות ODT דורשות מהמשתתפים לעבוד יחד כדי להתגבר על מכשולים ולפתור בעיות. על מנת לפתור את הבעיות המרכיבות את הפעילות, חייבים העובדים לשתף פעולה ובכך לחזק ולשפר את התקשורת והאמון בין חברי הצוות.

חיזוק המבנה הארגוני

על ידי השתתפות ב- ODT, העובדים ילמדו כיצד לפתח אסטרטגיות וטקטיקות כדי להתגבר על אתגרים ולהשיג את מטרותיהם. פיתוח אסטרטגיות אלו יכול להשפיע בטווח הרחוק על שיפור מיומנויות התכנון והארגון במקום העבודה.

 

הפחתת לחצי עבודה

פעילויות ODT מספקות הפסקה מהשגרה היומיומית, מאפשרת להם להתמודד עם בעיות מורכבות באווירה נינוחה ומחויכת  ומאפשרות לעובדים להירגע ולטעון מצברים. הפעילות גם מציעה הזדמנות לעובדים להתחבר לטבע, אשר הוכח כמפחית את רמות הלחץ ומשפר את הרווחה הכללית.

גיבוש עובדים באמצעות טיול אופנים

רכיבה על אופני שטח חשמליים היא פעילות חוץ מרגשת המקדמת כושר גופני ומודעות סביבתית. הטיול המשותף מעודד תקשורת יעילה ושיתוף פעולה בין חברי הצוות תוך ניווט בשטחים שונים. אנחנו מספקים שתי אפשרויות לרכיבת אופניים: השכרת אופני הרים או אופני שטח חשמליים.

היתרון של אופני השטח החשמליים הוא שהם יכולים לשרת מגוון רחב של מיומנויות רוכב- החל מהרוכב המתחיל ועד למקצועי. יתרון זה חשוב משום שלא תמיד כל צוות העובדים רוכב באותה הרמה, והאופניים החשמליות יכולות לעזור להגיע לרכיבה אחידה של כלל המשתתפים.

יתרונות

עבודת צוות

רכיבה על אופני שטח חשמליים דורשת מהעובדים לעבוד יחד כדי להתגבר על מכשולים ואתגרים. פעילות זו מחזקת את החשיבות של עבודת צוות ושיתוף פעולה בהשגת הצלחה.

פיתוח תהליכי תכנון

כאשר העובדים מנווטים בשטח על אופני השטח החשמליים, הם מפתחים כישורי פתרון בעיות. תכונות אלה הן בעלות ערך במקום העבודה ויכולות להוביל לשיפור הביצועים.

הפחתת לחצים

טיולי אופני שטח חשמליים מציעים לעובדים הזדמנות לברוח מלחצי העבודה וליהנות מפעילות חוץ מרגשת. בכך הפעילות עוזרת להפחית את רמות הלחץ המצטבר בעבודה ותורמת לרווחה הכללית.

סיכום

השקעה ביום גיבוש לעובדים המשלב מגוון פעילויות כמו לייזר טאג, פיינטבול, ODT, טיול איזיריידר וטיולי אופני שטח חשמליים יכולה להועיל משמעותית לצוות שלך. פעילויות אלה מקדמות עבודת צוות, גיבוש צוות, פיתוח מנהיגות, הפחתת מתחים ובילוי חווייתי. על ידי מתן חוויות בלתי נשכחות ומהנות, תוכלו ליצור סביבת עבודה חיובית שבה לעובדים יש מוטיבציה להצטיין. לכן, קדימה, תכננו יום הכשרה בלתי נשכח לעובדים שישחרר את הפוטנציאל של הצוות שלכם!