אקסטרים שפלת יהודה

טיולי אופני שטח חשמליים

הדור הבא של טיולי האופניים

אקסטרים שפלת יהודה שמחים להוסיף לסל השירותים שלנו את טיולי האופניים החשמליים, טיול רכיבה מודרך על אופני השטח החשמליות מהמתקדמות בעולם של חברת GIANT !

הכירו את ה- GIANT PRO 3 !

אז על מה כל הרעש? אופני השטח הללו הן הדבר הבא בתחום טיולי האופניים. האופניים מצוידים בגלגלי 29', מנוע מבית YAMAHA , מעצורי דיסק 4 בוכנות ו12 הילוכים. האופניים מסוגלות להגיע לטווח נסיעה של עד 180 ק"מ בזכות הבטרייה העוצמתית שלהם. והנסיעה? תענוג! ג'יאנט פיתחה מערכת בלמים שמיועדת לשיכוך איכותי ואנחנו נהנים מנסיעה איכותית במיוחד.

טיולי אופניים חשמליות

אז מה מיוחד בטיול אופניים דווקא עם אופניים חשמליות? 

דמיינו את ההנאה מרכיבה על אופניים ברמת הגולן, שפלת יהודה או בערבה, המגע הישיר עם האדמה, חוויית הרכיבה, המאמץ הפיזי… ועכשיו תוסיפו לזה את הכוח שנתן לכם המנוע השקט והעוצמתי של האופניים!

עם האופניים שלנו נוכל להגיע לכל פסגה, לעלות לכל קו רכס עם פחות מאמץ ויותר אויר בראות… האופניים מתאימות גם לרוכבים לא מנוסים ומאפשרים חוויה משפחתית או קבוצתית מלאה! 

למי מתאים טיול אופניים חשמליות ?

טיולי משפחות

טיולי זוגות

טיולים לעובדים וימי גיבוש

טיולי חברים וטיולי קבוצות

אז איפה אפשר לטייל ?

בגדול – איפה שתרצו!

עיקר הפעילות שלנו היא באזור שפלת יהודה, אזור שמספק מגוון אפשרויות לטיול רכיבת אופניים חשמלית,

אבל, אנחנו גם יודעים שלעיתים לכם יש משהו אחר בתכנון, ולכן אנחנו יכולים לשנע את האופניים כמעט לכל אזור בארץ.

פארק עדולם

יער צרעה

יער הקדושים

יער בן שמן

פארק בריטניה

מסלולי הרכיבה המומלצים שלנו

מסלול יער צרעה - יער הנשיא

יער הנשיא- צרעה ממוקם בשפלת יהודה וצופה על פני עמק צרעה. ביער מגוון נקודות תצפית וחניוני עצירה. אחת מנקודות המשיכה של יער צרעה היא דרך הפסלים שלאורכה ממוקמים פסלים סביבתיים. בנוסף ניתן לבקר ביקב מוני, קבר שמשון וקבר דן בן יעקב.
יער הנשיא

מסלול יער הקדושים

ביער הקדושים יש מגוון רחב של אפשרויות בילוי ופעילויות בטבע. ביער קיימות תצפיות נוף מהממות, מסלולי טיולים ברגל, שבילי רכיבת אופניים, מסלולים לרכבי שטח וחניוני פיקניק. בנוסף קיימים ביער אתרי מורשת מתקופת מלחמת העצמאות ואנדרטאות להנצחת חללי השואה.
יער הקדושים

מסלול פארק עדולם

פארק עדולם -צרפת, משתרע על פני 50 אלף דונם ומכיל בתוכו מגוון מסלולי רכיבה מוסדרים. המסלולים מותאמים לכל רמות היכולת, ובנוסף ניתן לבקר המגוון אתרים היסטוריים בפארק כגון: כנסייה ביזנטית, יישובים מתקופת ממלכת החשמונאים ומערות מסתור.
יער הנשיא

מה צריך לקחת בחשבון?

מי מטייל?

חשוב לתכנן עם מי אנחנו נטייל ומי המשתתפים בטיול האופניים: כמות המשתתפים? רמת הכושר הפיזי? רמת הרכיבה של המשתתפים?

איפה נטייל?

בחירת המסלול צריכה להיות מותאמת ליכולות של המשתתפים בטיול, לעונת השנה ולשאלה- האם רוצים לשלב פעילויות נוספות?

מתי נטייל?

האם נקדיש יום שלם לטיול? האם נשלב את רכיבת האופניים כחלק מיום גיבוש או טיול גדול יותר? חשוב לוודא גם שאנחנו פנויים...

אטרקציות נוספות

אנחנו מציעים מגוון אטרקציות שיכולות להוסיף להנאה ולחוויית הטיול. כדאי לשאול אותנו עליהן כאשר מדברים איתנו!

מה עוד אפשר להוסיף?

מתחם פיינטבול

טיולי איזי-ריידר

הפעלות O.D.T

לייזר טאג

חץ וקשת

מתחמי אוכל בטבע

דמיינו לעצמכם שאתם מטפסים ללא מאמץ במעלה שטח הררי תלול, ובזמן שרוכבים אחרים נשארים הרחק מאחור – אתם כבר בפסגה, נהנים מנוף המדהים וממשקה מרענן.

זוהי תמצית החוויה של אופני ההרים החשמליים TRANCE X E+ PRO 3 ! אופניים אלו הן חידוש שמשנה את כללי המשחק בתחום טיולי הרכיבה משום שהן משלבות מנוע חשמלי עם מערכת מתלים מתקדמת שמעניקים חוויית טיול בלתי נשכחת. אופני ההרים החשמליות הללו נותנות מענה לרוכב המתחיל כמו גם לרוכב המנוסה, הן מאפשרות שליטה מדויקת ברמת שיתוף המנוע בנסיעה והן בעלות טווח נסיעה עצום.

אופני הרים חשמליות – הכוח להגיע רחוק יותר

דמיינו שאתם מטפסים על הר תלול או משייטים בשבילים ארוכים מבלי לאבד את הנשימה, בר זה מתאפשר בזכות הסיוע שהמנוע החשמלי מספק. טכנולוגיה זו חוללה מהפכה בעולם אופני ההרים, וסיפקה לרוכבים תחושת שחרור שאין דומה לה, והיא מאפשרת לנו לחוות את הטבע בפחות מאמץ. בחזית הפיתוח של אופני ההרים החשמליות נמצאת חברת GIANT המייצרת את ה- TRANCE X E+ PRO 3 29, האופנים שנועדו להעלות את חווית הרכיבה שלכם לגבהים חדשים.

דגם זה מציע מערכת הנעה חשמלית חזקה ואמינה. המנוע הוא מנוע חשמלי המספק מומנט של עד 85Nm, ומבטיח לך גישה לזרימה חלקה ועקבית של כוח. מה התוצאה? נסיעה איכותית שבה תוכלו להתגבר על העליות המפרכות ביותר ולשמור על מהירויות מרשימות בירידות מאתגרות.

כמובן, מנוע חשמלי חזק הוא תלוי באיכות הסוללה שמפעילה אותו. והאופניים מגיעות עם סוללת EnergyPak חדישה, המציעה טווח מרשים של עד 180 ק"מ בטעינה אחת. טווח כזה מבטיח רכיבות ארוכות ללא התלות בנקודות הטענה לאורך המסלול. בנוסף, הסוללה משולבת בצורה חלקה במסגרת האופניים, ושומרת הן על העיצוב המלוטש שלהם והן על מרכז כובד נמוך לשיפור האחיזה.

לא כל מערכות הסיוע החשמליות נוצרו שוות, וה- TRANCE X E+ PRO 3 29 בולט באיכות הנסיעה יוצאת הדופן שלו. הוא כולל טכנולוגיית סיוע חכם, אשר מתאימה באופן אוטומטי את רמת התמיכה בהתבסס על קלט הדיווש, ומספקת תחושה טבעית ואינטואיטיבית יותר. תכונה זו מאפשרת לרוכב ליהנות מחוויית רכיבה תוך שמירה על תחושת שליטה ומומנטום.

האופניים כוללות גם צג בקרה משולב המספק מידע לגבי חיי סוללה ומצב הסיוע של המנוע החשמלי. מערכת זו מאפשרת לרוכב להתאים את רמת התמיכה תוך כדי נסיעה ולשפר את החווית הרכיבה הכוללת.

ייחודיות חווית הטיול עם אופני הרים חשמליות

טיול רכיבה מאפשר מגע ישיר עם הטבע, אבל לעיתים אנחנו עסוקים יותר בלמצוא אוויר לנשימה מאשר לחוות ולהנות מיופי הנוף. עם האופניים החשמליות אנחנו יכולים פשוט להנות: לבחור בסיוע המנוע כדי להתאמץ פחות ולראות יותר, או לוותר עליו ולחוות את המאמץ במלואו. היתרון של אופניים אלו הוא שהן מאפשרות את הבחירה!

בנוסף, האופניים שקטות ולא מזהמות את הסביבה – לא מבחינת פליטת עשן ולא מבחינת זיהום רעש. הן עושות זאת מבלי להתפשר על הכוח הזמין לנו אם נצטרך באזורים הרריים או קשים למעבר.

ג'יאנט פרו 3 – האופניים האולטימטיביות למטייל

מה הופך את ה-TRANCE X E+ PRO 3 לכלי כל כך ייחודי? קודם כל האופניים עוצבו מתוך מחשבה על הרוכב המטייל, ולכן התכונות שלהן מכוונות לרכיבת השטח האיכותית ביותר: מסגרת האלומיניום ALUXX SL החזקה וקלת המשקל, המציעה הן חוזק והן יכולת תמרון. בנוסף, בכדי להבטיח נסיעה נוחה ומבוקרת האופניים מצוידות בחישוקי 29 אינץ' גדולים, המספקים אחיזה ויציבות מצוינות במגוון רחב של תנאי שטח.

היבט חיוני נוסף בעיצוב של האופניים הוא התנהגות השטח והשליטה בהם, המאפשרת לך להשתחל גם דרך שבילים ומעברים צרים בקלות. הגיאומטריה החדשנית של האופניים מספקת לרוכבים איזון ושליטה אופטימליים, ומבטיחה שהם תמיד מוכנים להתגבר על כל מכשול או לשלוט בכל קטע טכני שנקרה בדרכם. בשילוב עם יכולות הסיוע החשמלי של המנוע מתאפשר לך לכסות יותר שטח ושטח מאתגר שאולי נראה על גבול הבלתי עביר עם אופני הרים רגילות.

השכרת אופניים חשמליות – המומחיות שלנו!

למה חשוב מדריך שילווה את הטיול?

אחד הגורמים המרכזיים בהבטחת החוויה שלכם היא ההדרכה שלנו. באופן כללי, מדריך בעל ידע וניסיון המכיר את אזור הטיול לא רק יעזור לכם לנווט בשטח בקלות, אלא גם יעשיר את הסיור עם מידע והסברים על האזור ותמיכה טכנית. הדרכה כזו מבטיחה חוויה בטוחה ומהנה ומעשירה לכל הרוכבים – ללא קשר לרמת המיומנות שלהם או היכרות עם האזור. אצלנו, באקסטרים שפלת יהודה, תקבלו מדריך כזה בדיוק שילווה אתכם במהלך הטיול.

המדריכים שלנו הם בעלי הכשרה מקצועית טכנית ובעלי ידע נרחב על מסלולי הטיולים שלנו, ותפקידם הוא למקסם את ההנאה שלכם מהחוויה. מדריך שילווה אתכם לאורך כל המסע שלכם הוא הכרחי בעת רכיבה בשטח מאתגר, מכיוון שהוא מבטיח שתוכלו להפיק ערך מרבי מהתכונות המתקדמות של האופנים ובכדי לשמור ולהכווין אתם במהלך הטיול.

תמיכה בניווט והנחיית מסלול

הסתמכות על מדריך מקצועי לתמיכה בניווט מגיעה עם ההטבה של ההיכרות המוקדמת שלנו עם המסלולים, הנופים ופינות החמד הנסתרות שיש בהם. בנוסף, המדריכים שלנו בקיאים היטב בשטח המקומי ויכולים לזהות את המסלולים הטובים ביותר עבור הרוכבים, בהתבסס על רמת המומחיות וההעדפות שלהם. הידע והניסיון שלהם מאפשרים להם לחזות אתגרים אפשריים שעלולים להתעורר במהלך המסע ומציעים מסלולים חלופיים להבטחת שביעות רצון מיטבית.

תמיכה טכנית ותחזוקת אופניים

יתרון משמעותי נוסף של מדריכים מקצועיים הוא המומחיות הטכנית שלהם, במיוחד כשמדובר בתחזוקת אופניים. מדריכים בקיאים יעקבו כל הזמן אחרי הביצועים של האופניים ויטפלו בכל בעיה שעלולה להפריע לביצועים אופטימליים. הם יהיו מוכנים לטפל בכל דבר, החל מפנצ'רים בצמיגים ועד תקלות בהילוכים, מה שיבטיח נסיעה חלקה וללא הפרעות. הליווי שלנו כולל עוד זוגות אופניים למקרה ביטחון שמגיעות איתנו לשטח ורכב לוגיסטי שמלווה את הקבוצה.

הבטחת בטיחות הרוכב ושיפור מיומנותו

המדריכים מחויבים לבטיחותו של כל רוכב שיוצא איתנו. ניווט בשטח מאתגר, כגון ירידות תלולות, אזורים סלעיים או שבילים צרים עם פניות פתאומיות, או רמת רכיבה בסיסית של הרוכבים מצריכה תמיכה של מדריך שיכול לעזור לכם להתמודד עם מכשולים בביטחון. יתר על כן, הם יחלקו טיפים וטכניקות שימושיים שיעזרו לרוכבים הפחות מנוסים לשפר את כישוריהם, ואתם תזכו לחוויה מתגמלת יותר.

לסיכום, סיוע מקצועי במדריך הוא חלק בלתי נפרד מהפקת המרב מהשכרת אופני ההרים שלנו. ההיכרות המקדימה עם המסלול, הידע הטכני והמסירות הבלתי מתפשרת שלהם לבטיחות הרוכבים מבטיחים חווית רכיבה בלתי נשכחת.